پارت طرح فرسپ

(مهندسین مشاور پروژه های غیر دولتی و خصوصی)

درباره پارت طرح فرسپ:

این شرکت، مجموعه ای است توانمند و دانش محور، که از سال 1390 در قالب گروه معماری و سازه هرنو فعالیت خود را در زمینه طراحی ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی آغاز نموده است. مجموعه حاضر با تکیه بر دانش پرسنل کارآزموده خود بر آن بوده است با سرمشق قرار دادن مهندسی ارزش در پروژه های تحت قرارداد خود با حداقل منابع حداکثر کارایی رو محقق سازد. نگاه این مجموعه به سازه های ساختمانی بعنوان سرمایه های ملی، مجموعه ما را بر آن داشت با تاسیس شرکت پارات طرح فرسپ، فعالیت خود را در زمینه طراحی سازه های ساختمانی و در قالب شخصیت حقوقی گسترش دهد.

این مجموعه بر تکیه بر غنای معماری کهن ارزشمند و فاخر این سرزمین در خلق فضاهای انسانی و ماندگار، سعی دارد این گنج به ارث رسیده از پیشینیان را با دانش روز و مفاهیم جدید معماری در هم آمیخته و از ثمره این ترکیب هنرمندانه، فضاهایی با هویت، کارآمد و پایدار خلق نماید.

همچنین مدیریت شرکت مصمم است با ایجاد بخش تحقیق و توسعه، ضمن بررسی و شناسایی آسیب ها و مشکلات فرا روی صنعت ساختمان، با ارائه راهکارهای فنی بر معضلات پیش رو فائق آید.

کارکنان کلیدی

HornoGroup.com_resume

آقای بی نام

دکترای فناوری اطلاعات

HornoGroup.com_resume

آقای بی نام

دکترای عمران سازه

HornoGroup.com_resume

آقای بی نام

دکترای عمران آب

HornoGroup.com_resume

آقای بی نام

کارشناسی ارشد ژئوتکنیک

پروژه ها

از سال 1390 پروژه های موفق متعددی در زمینه های مختلف عمرانی، شامل طراحی و نظارت بر اجرا در این مجموعه به انجام رسیده است. رضایت کارفرمایان توام با خلق فضاهای انسان محور و کارآمد بر اساس نیازمندی های پروژه، گویای تفکر مهندسی حاکم بر این مجموعه می باشد. حصول به این کمیت کاری در حالی میسر گردیده است که کیفیت خدمات ارائه شده از منظر زیبایی شاختی و فنی، همواره در بالاترین سطح ممکن و منطبق با آیین نامه ها و دستورالعمل های طراحی بوده است.

بخش تحقیق و توسعه:

طراحی مبتنی بر بهره گیری از الگوهای معماری کهن این سرزمین و درآمیختن آن با دانش و نیازهای روز جامعه و پاسخگویی مناسب به نیازهای متنوع کارفرمایان، نیازمند پشتوانه ای علمی و غنی می باشد. از این رو، بخش کتابخانه شرکت به صورت فعال در حال گسترش و ارائه خدمات فنی و پژوهشی به گروه های زیر مجموعه خود می باشد. این مراجع شامل کتاب ها، مجلات، نرم افزارهای طراحی و محاسباتی، آیین نامه ها، دستورالعمل ها، گزارش های فنی و سوابق پروژه ها و تحقیقات صورت گرفته، می باشد که تعداد آنها بالغ بر 650 عنوان می باشد.

ما در شرکت پارت طرح فرسپ، بر آن هستیم دستاوردها و تجربیات خود را در انجام پروژه های موفق، با جامعه مهندسی و محققین امر به اشتراک بگذاریم. به همین سبب مشارکت در برگزاری سمینارهای تخصصی و شرکت در همایش ها و نشست های حوزه فعالیت شرکت، از اهم برنامه های این مجموعه می باشد. در این راستا اخذ امتیاز و تدوین و انتشار نشریه تخصصی در حوزه صنعت ساختمان از برنامه های میان مدت شرکت هست که با توجه به بستر موجود و توان و تخصص پرسنل مجموعه، در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد.

این مجموعه مصمم است فعالیت خود را در بخش های جدید چون: معماری سبز، روش های نوین صرفه جویی در مصرف انرژی و استفاده از انرژی های پاک، استفاده از تکنولوژی های نوین در ساختمان سازی و سازگاری طرح ها با کم آبی، محیط زیست و رعایت پدافند غیرعامل در آینده توسعه دهد، از دیگر سو، ارائه طرح های هویت محور و رویکرد علمی در بروزآوری آن سبب تولید محتوای علمی در این شرکت گردیده است و نیز، دغدغه این مجموعه در یافتن راه حل های کارآمد برای معضلات موجود و کاستی های مبتلا به جامعه مهندسی، ما را بر آن داشته است تا در حد امکان، دستاوردهای خود را در قالب مقالات علمی و پژوهشی با جامعه مهندسی و کارفرمایان در میان بگذاریم تا چراغ راهی باشد برای آینده ای بهتر در مسیر اعتلای حرفه مهندسی و طراحی سازه های مسکونی.

بخش آموزش:

به روز نمودن دانش فنی اعضا، افزایش سطح کیفی ساختار سازمانی و آشنایی با آخرین فن آوری روز صنعت ساختمان ایجاب می نماید تا دپارتمان آموزش در این شرکت ایجاد و اهتمام جدی در این بخش صورت گیرد. آموزش پرسنل در قالب های زیر در این شرکت صورت می گیرد:

آموزش های کوتاه مدت

آموزش های مستمر در حوزه فنی و اخلاق حرفه ای

آموزش های مستمر رفتاری و شخصیتی

آموزش های مستمر در رابطه با ساختار سازمانی و آشنایی با سیستم های مدیریتی سازمانی از قبیل ISO، EFQM، HSE ، PMBOK و غیره

آموزش های میان مدت

آموزش های بلند مدت